O mnie

Witam! Cieszę, że zajrzałeś na mojego bloga. Mam cichą nadzieję, że tego nie żałujesz. Nazywam się Rafał Kiryluk. Przez chwilę głowiłem się nad tym co o sobie napisać i doszedłem do smutnego wniosku, że tak naprawdę nie mam się czym pochwalić. Moje życie prawdopodobnie nigdy nie będzie źródłem inspiracji dla znanego reżysera (tego mniej znanego pewnie też) i nie powstanie o mnie film. Składa się ono z prozaicznych przeżyć, których suma to właśnie ja.

Do tego odkryłem w sobie – ze zdumieniem oczywiście- spore pokłady cynizmu.  Kiedyś czytając o zalewających nas zewsząd informacjach, o świecie gdzie każdy chcę i może być wysłuchany za pomocą  youtuba, facebooka i innych wynalazków doby internetu, tak mocno machałem głową na znak zgody, że byłbym skręcił sobie kark. A teraz proszę własny blog!

Tyle tego pieprzenia o mnie, zajmij się proszę moimi wpisami.

Jeżeli lubisz fotografię to zapraszam na mój profil na 500px.mini.jpg

4 myśli w temacie “O mnie

    1. Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że uda mi się pisać regularnie i za każdym razem lepiej (jak czytam starsze posty, to widzę braki) . Życzyłbym sobie, aby od czasu do czasu ktoś tu zaglądał i czytał te wypociny.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s